FOTONA LightWalker DT
LightWalker DT – DWIE DŁUGOŚCI FALI W JEDNYM URZĄDZENIU

Optymalne rozwiązanie dla lekarzy praktyków.

Seria laserów LightWalker DT to najnowszej generacji systemy posiadające dwie  długości fali Er:YAG oraz Nd:YAG do zabiegów na tkankach twardych i miękkich.  Stwarza to duże możliwości przy zabiegach, podczas których stosujemy w czasie  trwania jednego zabiegu kombinację dwóch różnych długości fali lasera do  osiągnięcia lepszych efektów zabiegowych. Laser Er:YAG pozwala w sposób  efektywny przygotować ubytki w zębie do dalszego leczenia dzięki najwyższej absorpcji w wodzie. Drugi system laserowy Nd:YAG dzięki swojej równomiernej  absorpcji w tkankach zapewnia efektywną dezynfekcję

Najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Lasery LightWalker to systemy wyposażone w najlepsze elementy, które czynią je lepiej wykonanymi i najlepiej funkcjonującymi systemami laserowymi na  świecie. LightWalker, to precyzja i bezpieczeństwo zabiegów laserowych w stomatologii na najwyższym poziomie. Zastosowanie impulsów laserowych o kwadratowej charakterystyce czasowej pomaga uniknąć typowych dla standardowych laserów powolnych wzrostów i spadków mocy. Technologia zastosowana w laserach LightWalker gwarantuje uzyskanie najwyższego komfortu pacjenta podczas wszystkich form procedur zabiegowych oraz niedoścignioną prostotę stosowania.

Funkcjonalność i wygoda zastosowania.

Lasery stomatologiczne LightWalker DT wyposażone są w łatwy w użytkowaniu ekran dotykowy z regulowanym kątem nachylenia. Dzięki zintegrowanemu zbiornikowi sprayu wodnego nie ma konieczności  podłączenia lasera do źródła wody, co zwiększa mobilność i łatwość użycia systemu. Zbiornik jest poręcznie umieszczony w tylnej części obudowy, co ułatwia dostęp w przypadku konieczności  uzupełnienia. Dodatkowo laser posiada system podgrzewania wody, co zapobiega  reakcjom nadwrażliwości na zimno u pacjentów.

Lightwalker_DT
NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANE SYSTEMY LASEROWE NA ŚWIECIE

Laser Er:YAG i Nd:YAG dwa lasery w jednym urządzeniu.

System laserowy LightWalker DT to dwa lasery o wzajemnie uzupełniających się  długościach fali. Laser Er:YAG dzięki najwyższej absorpcji pozwala w sposób efektywny  przygotować ubytki w zębie do dalszego leczenia. Laser Nd:YAG dzięki swojej równomiernej absorpcji w tkankach zapewnia efektywną hemostazę i dezynfekcję.

Ustawienia parametrów dla ponad 40 różnych zastosowań.

Ekran dotykowy oferuje proste menu zawierające wcześniej zaprogramowane protokoły zabiegowe. Należy wybrać terapię, a laser automatycznie ustawi optymalne parametry  startowe. Dzięki łatwym w obsłudze procedurom oraz ustawieniom zmienianym za pomocą dotknięcia przycisku, możliwe jest skuteczne przeprowadzanie każdej procedury  dentystycznej, co z kolei przekłada się na dodatkowe profity w prowadzonej praktyce.

Zastosowania:

ER:YAG
• Przygotowywanie ubytków
• Periodontologia
• Ortodoncja
• Chirurgia

Nd:YAG
• Endodoncja
• Periodontologia
• Ortodoncja
• Chirurgia
• Wybielanie zębów

Możliwość rozbudowy o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej