FOTONA LightWalker ST-E
LightWalker ST-E –UNIWERSALNY LASER DO ZABIEGÓW NA TKANKACH TWARDYCH

Najlepsza długość fali laserowej do zabiegów na tkankach twardych.

Laser LightWalker ST-E to najnowszej generacji system charakteryzujący się długością fali Er:YAG. Długość fali w laserze stomatologicznym cechuje się największą prędkością  borowania w tkance twardej. Dzięki temu zabieg przeprowadzony jest szybciej i skuteczniej  w porównaniu do innych laserów oraz metody tradycyjnej opracowania ubytków wiertłem.  Laser Er:YAG charakteryzuje się najwyższą absorpcją w wodzie, to pozwala w sposób efektywny przygotować i opracować ubytki w zębie do dalszego leczenia.

Ergonomia i funkcjonalność obsługi urządzenia.

Lasery LightWalker ST-E to systemy wyposażone w najlepsze elementy, które czynią je  lepiej wykonanymi i najlepiej funkcjonującymi systemami laserowymi na świecie. Lasery wyposażone są w łatwy w użytkowaniu ekran dotykowy z regulowanym kątem  nachylenia. Dzięki zintegrowanemu zbiornikowi sprayu wodnego nie ma konieczności  podłączania lasera do źródła wody, co zwiększa mobilność i łatwość użycia systemu.  Zbiornik jest poręcznie umieszczony w tylnej części obudowy, co ułatwia dostęp w  przypadku konieczności uzupełnienia. Dodatkowo laser wyposażony jest w system podgrzewania wody, co zapobiega reakcjom nadwrażliwości na zimno u pacjentów. LightWalker ST-E wyposażony jest w bezprzewodowy przełącznik nożny, co zapobiega niepotrzebnemu plątaniu się kabli na podłodze gabinetu.

Lightwalker_ST-E-1
NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANE SYSTEMY LASEROWE NA ŚWIECIE

Krótsze i skuteczniejsze leczenie

Zastosowanie urządzenia LightWalker ST-E powoduje, że procedury trwają zazwyczaj  krócej, są łatwiejsze w wykonaniu i bardziej skuteczne. Laseroterapia z natury ma charakter mało inwazyjny, a LightWalker ST-E przenosi tę koncepcję w nowy wymiar.  Praca z laserem jest mniej stresująca dla pacjenta, ponieważ ból i krwawienie są minimalne, o ile w ogóle wystąpią. Lasery LightWalker ST-E są tak delikatne podczas  opracowywania ubytku i w trakcie większości procedur na tkankach twardych, że  pacjenci rzadko wymagają jakiegokolwiek znieczulenia. Światło lasera umożliwia
bezkontaktową pracę bez towarzyszącego dźwięku borowania, co stwarza o wiele bardziej komfortowe warunki dla pacjentów, zwłaszcza dzieci.

Szerokie możliwości zastosowań

Lasery LightWalker ST-E mają najbardziej obszerną listę zastosowań klinicznych ze wszystkich laserów stomatologicznych dostępnych na rynku. Szeroki wybór kątnic zarówno z końcówkami światłowodowymi, jak i bez nich, zapewnia nieograniczone możliwości zastosowań klinicznych. LightWalker oferuje najwyższe standardy leczenia stomatologicznego, a równocześnie prostotę zastosowania.

Zastosowania:

ER:YAG
• Przygotowywanie ubytków
• Periodontologia
• Ortodoncja
• Chirurgia
• Wybielanie zębów
• Leczenie chrapania